Skip links

Sivil Toplum ve İş Dünyasıyla Buluşarak Vizyonunu Paylaştı

Sivil Toplum ve İş Dünyasıyla Buluşarak Vizyonunu Paylaştı
CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, seçim kampanyası kapsamında sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasının temsilcileriyle buluşmaya devam ediyor. Zeyrek’in ziyaretleri, Manisa’nın çeşitli kesimlerinin ihtiyaçlarını anlamak, sorunları belirlemek ve geleceğe yönelik projelerini şekillendirmek için önemli bir adım niteliği taşıyor.

Ticarette Güç Birliği

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeyrek: “1908 yılından beri gücünü arttırarak varlığını sürdüren Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Manisamız için olmazsa olmaz değerlerinden biri. Manisa’nın kalkınmasında ve gelişmesinde büyük rol oynayan Manisa TSO, iş dünyasının gelişiminde de sorunlarının çözümünde de köprü görevi üstleniyor.” dedi. Güçlü Manisa’nın inşasında dinleyen başkana ihtiyaç olduğunun altını çizen Zeyrek, “en iyisi için söylemlerden çok projelerini doğru biçimde ve zamanında yerine getirenlere ihtiyaç var.” dedi.

Sivil Toplum Empati ile olur

Doğduğu topraklarla derin bağları olduğunu söyleyen Ferdi Zeyrek, Manisa’da doğanın sesini, iş dünyasının nabzını ve toplumun taleplerini dinlemeye odaklanıyor. Bu kapsamda, Atatürk Düşünce Derneği, 29 Ekim Kadınlar Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Türk Kadınları Birliği ve Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği gibi önemli sivil toplum kuruluşlarıyla da bir araya geldi. Zeyrek; Atatürkçü Düşünce Derneği Manisa Şube Başkanı Hamza Kopal, 29 Ekim Kadınlar Derneği Başkanı Fatma Ayhan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Manisa Şube Başkanı Mete Şahin, Türk Kadınları Birliği Manisa Şubesi Başkanı Ayşenur Çetindağ ve Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Başkanı Şevki Öztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Manisa’nın geleceğini şekillendirecek buluşmalarda; Zeyrek iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinin görüşlerini dinlerken; inşa edeceği güçlü Manisa’yla ilgili projelerini anlattı.
Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.